top of page

HT0406 AutoGlass

 

 

Produkt HT0406 AutoGlass je určen pro ošetření skel automobilů. Vytváří na povrchu skla vrstvu s nanočásticemi SiO2, která vyrovnává mikroskopické nerovnosti skla a neumožňuje snadné uchycení nečistot na ošetřených plochách. Povrch je po aplikaci vysoce hydrofobní a voda na něm tvoří kapky, které vlivem proudění vzduchu mizí ze skla tak, že není třeba stírat, ani za silného deště.

 

Déšť omezuje výhled řidiče automobilu a ztěžuje orientaci v provozu. I při zapojení technických pomocníků, jako jsou dešťové senzory, není jízda za deště ani ve dne, tím méně v noci nic příjemného.

 

Prostředek HT0406 AutoGlass po své aplikaci výrazně zlepšuje vlastnosti povrchu skla z hlediska ulpívání nečistot (prach, mušky atd.). Každé sklo, i když se jeví velice hladké, má povrch plný nerovností. Nanočástice SiO2 obsažené v našem prostředku zabezpečí vyhlazení a po úplném vytvrzení (24hod) poskytují dodatečnou ochranu skla před drobnými oděrkami. Umytí okna je velice snadné a při projetí mycí linkou je sklo vždy dokonale čisté po celé ploše.

 

Hlavní výhodou aplikování HT0406 AutoGlass je ale zvýšení bezpečnosti provozu vozidla při zhoršených povětrnostních podmínkách – zejména při dešti, ale i při sněžení. Ošetřené plochy se chovají jako odpuzovače vody, tvoří se na nich kapky vody, které vlivem pohybu vozidla odtékají rychle z povrhu skla a netvoří vodní film, který zamezuje dobrému výhledu. Řidič pak nemusí, aby viděl na cestu, prakticky používat stěrače.

 

Viditelnost se výrazně zlepšuje i v noci, kdy světla protijedoucích aut mokré sklo často promění v mléčnou stěnu.

 

Použitím produktu HT0406 AutoGlass budou skla daleko méně trpět zašpiněním, budou odvádět vodu ze zorného pole a vaše oči budou daleko méně trpět změnami ostření, což zejména u dalších cest ocení snad každý řidič.

 

Aplikace produktu je poměrně snadná – důležité je řádně umyté okno, a trocha času na nanesení a vyleštění. Během 1 hodiny lze vše pohodlně zvládnout i s nutnou 30 minutovou přestávkou na zaschnutí substance.

 

Nástřik poskytuje kapkový efekt po cca 30 000 km běžného provozu.

 

Produkt HT0406 AutoGlass je součástí komplexního systému prostředků pro ošetření automobilů AutoCare, který dále obsahuje ošetření plastů a karoserie formou nástřiku substancemi s nanočásticemi SiO2 upravnými pro dané povrchy a případně nástřik s TiO2 určeným ke zlepšení kvality vzduchu uvnitř vozidla.

 

bottom of page